Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.03.2023 | Caldiero Terme - Este | 1 : 3 |
| 06.11.2022 | Este - Caldiero Terme | 1 : 2 |
| 26.03.2022 | Caldiero Terme - Este | 1 : 1 |
| 07.11.2021 | Este - Caldiero Terme | 0 : 3 |
| 09.02.2020 | Este - Caldiero Terme | 0 : 2 |
| 06.10.2019 | Caldiero Terme - Este | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Este - Triestina | 0 - 1 | L |
| 25.10.2026 | Calvi Noale - Este | 0 - 1 | W |
| 18.10.2026 | Este - LME | 1 - 0 | W |
| 11.10.2026 | Luparense - Este | 1 - 0 | L |
| 07.10.2026 | Este - Caldiero Terme | 0 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Rovato Vertovese - Caldiero Terme | 3 - 1 | L |
| 28.10.2026 | Caldiero Terme - Cjarlins Muzane | 0 - 1 | L |
| 24.10.2026 | Caldiero Terme - Brusaporto | 2 - 0 | W |
| 18.10.2026 | Piacenza - Caldiero Terme | 3 - 1 | L |
| 11.10.2026 | Pro Palazzolo - Caldiero Terme | 1 - 3 | W |
Предстоящата среща между Este и Caldiero Terme е насрочена за 07.10.2026 15:00 в Coppa Italia Serie D. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Este има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLLWLLWW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Caldiero Terme има 3 победи, 6 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDDLDWDD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 6 директни срещи Este има 1 победи, равенствата са 2, а Caldiero Terme има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.82). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Срещата между Este и Caldiero Terme завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 2.67 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.