Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.02.2026 | La Fiorita - Libertas | 2 : 2 |
| 25.10.2025 | Libertas - La Fiorita | 1 : 3 |
| 22.02.2025 | La Fiorita - Libertas | 6 : 0 |
| 26.10.2024 | Libertas - La Fiorita | 1 : 1 |
| 20.01.2024 | Libertas - La Fiorita | 0 : 3 |
| 17.09.2023 | La Fiorita - Libertas | 3 : 1 |
| 11.03.2023 | Libertas - La Fiorita | 1 : 1 |
| 14.12.2022 | La Fiorita - Libertas | 0 : 1 |
| 30.11.2022 | Libertas - La Fiorita | 1 : 1 |
| 13.11.2022 | La Fiorita - Libertas | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | La Fiorita - Cosmos | 2 - 1 | W |
| 31.10.2026 | La Fiorita - Libertas | 1 - 0 | W |
| 25.10.2026 | Faetano - La Fiorita | 0 - 0 | D |
| 09.10.2026 | La Fiorita - Murata | 3 - 0 | W |
| 19.09.2026 | Domagnano - La Fiorita | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Fiorentino - Libertas | 1 - 1 | D |
| 31.10.2026 | La Fiorita - Libertas | 1 - 0 | L |
| 28.10.2026 | Folgore - Libertas | 1 - 0 | L |
| 25.10.2026 | Libertas - Folgore | 1 - 2 | L |
| 09.10.2026 | Cailungo - Libertas | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между La Fiorita и Libertas е насрочена за 31.10.2026 14:00 в Campionato. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
La Fiorita е на позиция 6 с 10 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 4 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 7:3. Записаната форма е DWWDD. Libertas е на позиция 8 с 8 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 7:8. Записаната форма е LWDLW.
La Fiorita има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWDDDLLDW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Libertas има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDLLWDDL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи La Fiorita има 5 победи, равенствата са 4, а Libertas има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като La Fiorita или равенство (1X) с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.53%, 23.56% и 17.91%. Разликата в моделния momentum е 40.62 пункта в полза на La Fiorita. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.11 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.88%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка La Fiorita -1.5 / Libertas +1.5 подкрепя La Fiorita със средна промяна 1.24 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.22, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.97% при 624 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Libertas като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 6 завършени мача (16.7% покритие).
Срещата между La Fiorita и Libertas завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.9 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше La Fiorita с хендикап -1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.24 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.22. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.