Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 28.10.2026 | Manchester City - Brighton | 2 : 2 |
| 07.01.2026 | Manchester City - Brighton | 1 : 1 |
| 31.08.2025 | Brighton - Manchester City | 2 : 1 |
| 15.03.2025 | Manchester City - Brighton | 2 : 2 |
| 09.11.2024 | Brighton - Manchester City | 2 : 1 |
| 25.04.2024 | Brighton - Manchester City | 0 : 4 |
| 21.10.2023 | Manchester City - Brighton | 2 : 1 |
| 24.05.2023 | Brighton - Manchester City | 1 : 1 |
| 22.10.2022 | Manchester City - Brighton | 3 : 1 |
| 20.04.2022 | Manchester City - Brighton | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | RB Leipzig - Manchester City | 2 - 3 | W |
| 31.10.2026 | Manchester City - Brighton | 0 - 1 | L |
| 28.10.2026 | Manchester City - Brighton | 2 - 2 | D |
| 24.10.2026 | Aston Villa - Manchester City | 2 - 1 | L |
| 20.10.2026 | Manchester City - AEK Athens FC | 5 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Manchester City - Brighton | 0 - 1 | W |
| 28.10.2026 | Manchester City - Brighton | 2 - 2 | D |
| 25.10.2026 | Liverpool - Brighton | 2 - 0 | L |
| 22.10.2026 | FK Jablonec - Brighton | 0 - 0 | D |
| 18.10.2026 | Brighton - Crystal Palace | 5 - 0 | W |
Предстоящата среща между Manchester City и Brighton е насрочена за 28.10.2026 19:30 в League Cup. Посоченият стадион е Etihad Stadium, Manchester. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Manchester City има 8 победи, 0 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLWWWWWW. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Brighton има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWWWWWDL. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Manchester City има 5 победи, равенствата са 3, а Brighton има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 80%; Над 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 92%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Manchester City +0.25 / Brighton -0.25 подкрепя Brighton със средна промяна 1.32 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 37 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Manchester City като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 1 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Brighton като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 1 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Manchester City и Brighton завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.7. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 92%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Manchester City като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Manchester City получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Brighton като гост беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Brighton получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Brighton с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.32 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.