📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ PEN
1
? ? ? ? ?
0
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
2
7
🟢 Zorya Luhansk 🟡 Равенства Kryvbas KR 🔴
Дата Мач Резултат
09.08.2026 Zorya Luhansk - Kryvbas KR 1 : 3
01.03.2026 Kryvbas KR - Zorya Luhansk 3 : 1
18.08.2025 Zorya Luhansk - Kryvbas KR 2 : 3
20.04.2025 Kryvbas KR - Zorya Luhansk 3 : 0
20.10.2024 Zorya Luhansk - Kryvbas KR 0 : 1
09.12.2023 Kryvbas KR - Zorya Luhansk 2 : 2
06.08.2023 Zorya Luhansk - Kryvbas KR 1 : 3
08.04.2023 Kryvbas KR - Zorya Luhansk 1 : 0
02.10.2022 Zorya Luhansk - Kryvbas KR 2 : 2

🗓 Последни мачове: Zorya Luhansk

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Zorya Luhansk - Epitsentr Dunayivtsi 1 - 0 W
29.10.2026 Zorya Luhansk - Kryvbas KR 1 - 1 D
24.10.2026 Shakhtar Donetsk - Zorya Luhansk 0 - 0 D
17.10.2026 Zorya Luhansk - Chornomorets 2 - 1 W
12.10.2026 Livyi Bereh - Zorya Luhansk 1 - 3 W

📆 Последни мачове: Kryvbas KR

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Kryvbas KR - Dynamo Kyiv 0 - 2 L
29.10.2026 Zorya Luhansk - Kryvbas KR 1 - 1 D
25.10.2026 Bukovyna - Kryvbas KR 0 - 0 D
18.10.2026 Kryvbas KR - LNZ Cherkasy 0 - 3 L
10.10.2026 Obolon'-Brovar - Kryvbas KR 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Zorya Luhansk и Kryvbas KR е насрочена за 29.10.2026 11:00 в Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Zorya Luhansk има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWLDWDLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Kryvbas KR има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLWDLWDW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Zorya Luhansk има 0 победи, равенствата са 2, а Kryvbas KR има 7 победи. Средният общ брой голове е 3.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 77.8%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Zorya Luhansk с увереност 72%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 71.52%, 18.31% и 10.17%. Разликата в моделния momentum е 61.35 пункта в полза на Zorya Luhansk. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.28 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.46%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Zorya Luhansk -1 / Kryvbas KR +1 подкрепя Kryvbas KR със средна промяна 5.72 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 12.50, оценка 87/100, успеваемост на групата 87.06% при 85 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Kryvbas KR като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 2 завършени мача (50.0% покритие).

Генериран: 2026-10-28 18:30:08 · Заключен: 2026-10-29 11:40:49

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Zorya Luhansk и Kryvbas KR завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 9 директни срещи е 3.33 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Kryvbas KR като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Kryvbas KR получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kryvbas KR с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 5.72 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 12.5. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-29 14:40:48
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.