📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
1
L L W L W
Владение на топката
66%
34%
10
Общо удари
7
2
Точни удари
3
8
Неточни удари
4
4
Корнери
4
1
Жълти картони
2
1
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

2
1
3
🟢 Bartolomé Mitre 🟡 Равенства Boca Unidos 🔴
Дата Мач Резултат
11.10.2026 Boca Unidos - Bartolomé Mitre 1 : 0
31.05.2026 Boca Unidos - Bartolomé Mitre 2 : 1
29.03.2026 Bartolomé Mitre - Boca Unidos 1 : 0
30.08.2025 Boca Unidos - Bartolomé Mitre 2 : 0
08.06.2025 Boca Unidos - Bartolomé Mitre 1 : 2
06.04.2025 Bartolomé Mitre - Boca Unidos 1 : 1

🗓 Последни мачове: Bartolomé Mitre

Дата Мач Резултат Изх.
17.10.2026 Bartolomé Mitre - Boca Unidos 0 - 1 L
11.10.2026 Boca Unidos - Bartolomé Mitre 1 - 0 L
20.09.2026 Bartolomé Mitre - San Martin Formosa 0 - 0 D
13.09.2026 9 de Julio Rafaela - Bartolomé Mitre 0 - 1 W
06.09.2026 Bartolomé Mitre - Gimnasia Chivilcoy 0 - 1 L

📆 Последни мачове: Boca Unidos

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Gimnasia Chivilcoy - Boca Unidos 3 - 0 L
25.10.2026 Boca Unidos - Gimnasia Chivilcoy 0 - 0 D
17.10.2026 Bartolomé Mitre - Boca Unidos 0 - 1 W
11.10.2026 Boca Unidos - Bartolomé Mitre 1 - 0 W
19.09.2026 Boca Unidos - Defensores de Vilelas 3 - 3 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Bartolomé Mitre и Boca Unidos е насрочена за 17.10.2026 23:00 в Torneo Federal A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Bartolomé Mitre е на позиция 9 с 26 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 13:7. Записаната форма е LWLDD. Boca Unidos е на позиция 29 с 18 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 19:25. Записаната форма е LLWLW.

Последни резултати

Bartolomé Mitre има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLLLLDLL. Средните стойности са 0.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Boca Unidos има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWDWWDWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Bartolomé Mitre има 2 победи, равенствата са 1, а Boca Unidos има 3 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Над 1.5 гола — 30%; Двата отбора да отбележат — 20%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Bartolomé Mitre или равенство (1X) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 51.73%, 29.21% и 19.06%. Разликата в моделния momentum е 32.67 пункта в полза на Bartolomé Mitre. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.35%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Bartolomé Mitre -0.25 / Boca Unidos +0.25 подкрепя Boca Unidos със средна промяна 1.01 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Bartolomé Mitre като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.00 червени и 1.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 37.5%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 25 завършени мача (52.0% покритие). Дисциплинарният профил на Boca Unidos като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 3.25 жълти, 0.13 червени и 3.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 75.0%, 62.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 17 от 25 завършени мача (68.0% покритие).

Генериран: 2026-10-17 19:03:11 · Заключен: 2026-10-18 01:03:45

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Bartolomé Mitre и Boca Unidos завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Bartolomé Mitre като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0 червени и 1.88 общо картона на мач. В този двубой Bartolomé Mitre получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.12 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Boca Unidos като гост беше изчислен от 8 мача със средно 3.25 жълти, 0.13 червени и 3.38 общо картона на мач. В този двубой Boca Unidos получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.38 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Boca Unidos с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.01 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-18 03:21:42
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.