Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.10.2026 | Sportivo Belgrano - Sarmiento de La Banda | 1 : 1 |
| 23.08.2026 | Sarmiento de La Banda - Sportivo Belgrano | 3 : 0 |
| 07.09.2025 | Sportivo Belgrano - Sarmiento de La Banda | 4 : 1 |
| 31.08.2024 | Sarmiento de La Banda - Sportivo Belgrano | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Atenas - Sarmiento de La Banda | 4 - 2 | L |
| 25.10.2026 | Sarmiento de La Banda - Atenas | 3 - 0 | W |
| 18.10.2026 | Sarmiento de La Banda - Sportivo Belgrano | 0 - 0 | D |
| 11.10.2026 | Sportivo Belgrano - Sarmiento de La Banda | 1 - 1 | D |
| 20.09.2026 | Sarmiento de La Banda - Defensores de Belgrano VR | 0 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Sarmiento de La Banda - Sportivo Belgrano | 0 - 0 | D |
| 11.10.2026 | Sportivo Belgrano - Sarmiento de La Banda | 1 - 1 | D |
| 13.09.2026 | Sportivo Belgrano - Douglas Haig | 0 - 4 | L |
| 06.09.2026 | Sol de América - Sportivo Belgrano | 2 - 0 | L |
| 30.08.2026 | Sportivo Belgrano - Bartolomé Mitre | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Sarmiento de La Banda и Sportivo Belgrano е насрочена за 18.10.2026 21:30 в Torneo Federal A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sarmiento de La Banda е на позиция 13 с 25 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 17:15. Записаната форма е DWLWW. Sportivo Belgrano е на позиция 3 с 30 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 9 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 21:9. Записаната форма е DDDDD.
Sarmiento de La Banda има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLLWLDDD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Sportivo Belgrano има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWLLLDDD. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 4 директни срещи Sarmiento de La Banda има 1 победи, равенствата са 2, а Sportivo Belgrano има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.84; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Sarmiento de La Banda -0.25 / Sportivo Belgrano +0.25 подкрепя Sarmiento de La Banda със средна промяна 1.18 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Sarmiento de La Banda като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.40 жълти, 0.00 червени и 1.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 40.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 25 завършени мача (64.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sportivo Belgrano като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.43 жълти, 0.14 червени и 3.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 85.7%, 57.1% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 16 от 27 завършени мача (59.3% покритие).
Срещата между Sarmiento de La Banda и Sportivo Belgrano завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Sarmiento de La Banda като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 1.4 жълти, 0 червени и 1.4 общо картона на мач. В този двубой Sarmiento de La Banda получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.6 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sportivo Belgrano като гост беше изчислен от 7 мача със средно 3.43 жълти, 0.14 червени и 3.57 общо картона на мач. В този двубой Sportivo Belgrano получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.57 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 85.7%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 14.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sarmiento de La Banda с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.18 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.