Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.10.2026 | Mika - Araks Ararat | 2 : 0 |
| 04.05.2026 | Araks Ararat - Mika | 3 : 1 |
| 16.10.2025 | Mika - Araks Ararat | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Ararat II - Mika | 1 - 3 | W |
| 25.10.2026 | Mika - Araks Ararat | 0 - 0 | D |
| 20.10.2026 | Mika - Araks Ararat | 2 - 0 | W |
| 12.10.2026 | Andranik - Mika | 2 - 1 | L |
| 08.10.2026 | Mika - Sardarapat 2 | 3 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Araks Ararat - Banants II | 4 - 1 | W |
| 25.10.2026 | Mika - Araks Ararat | 0 - 0 | D |
| 20.10.2026 | Mika - Araks Ararat | 2 - 0 | L |
| 13.10.2026 | Araks Ararat - Ararat-Armenia II | 3 - 1 | W |
| 08.10.2026 | Lernayin Artsakh - Araks Ararat | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Mika и Araks Ararat е насрочена за 25.10.2026 09:00 в Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Mika има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLDDDWLL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Araks Ararat има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDWDLWDW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 3 директни срещи Mika има 1 победи, равенствата са 1, а Araks Ararat има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Mika като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 1.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 1 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Mika и Araks Ararat завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 2.67 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Mika като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 1 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Mika получи 6 жълти и 1 червени картона, или 7 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.
От 8 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.