Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Lobos Upnfm - Génesis | 4 - 3 | L |
| 24.10.2026 | Atlético Choloma - Génesis | 3 - 1 | L |
| 18.10.2026 | Génesis - Estrella Roja | 1 - 2 | L |
| 10.10.2026 | Génesis - CD Olimpia | 0 - 1 | L |
| 19.09.2026 | Génesis - Olancho | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Estrella Roja - Atletico Independiente | 3 - 1 | W |
| 24.10.2026 | Olancho - Estrella Roja | 3 - 3 | D |
| 18.10.2026 | Génesis - Estrella Roja | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Génesis и Estrella Roja е насрочена за 18.10.2026 21:00 в Liga Nacional. Посоченият стадион е Mgarr Ground, Mgarr. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Génesis е на позиция 7 с 11 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 10:7. Записаната форма е LDLWL. Estrella Roja е на позиция 8 с 9 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 13:17. Записаната форма е LLDLD.
Génesis има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWLDWLWL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Estrella Roja има 2 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 9 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLDWDWL. Средните стойности са 1.44 отбелязани и 1.89 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 44.4% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 55.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Génesis -0.25 / Estrella Roja +0.25 подкрепя Estrella Roja със средна промяна 1.92 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Génesis като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.25 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 25.0%, 25.0%, 25.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 9 завършени мача (66.7% покритие). Дисциплинарният профил на Estrella Roja като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.33 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 9 завършени мача (66.7% покритие).
Срещата между Génesis и Estrella Roja завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Génesis като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.75 жълти, 0.25 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Génesis получи 6 жълти и 1 червени картона, или 7 общо. Това е с 5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 25%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Estrella Roja като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0.33 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Estrella Roja получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Estrella Roja с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.92 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.