Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 17.01.2024 | Treasure Beach - Humble Lions | 0 : 1 |
| 22.10.2023 | Humble Lions - Treasure Beach | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Racing United - Treasure Beach | 3 - 4 | W |
| 25.10.2026 | Treasure Beach - Tru-Juice | 0 - 5 | L |
| 18.10.2026 | Chapelton - Treasure Beach | 1 - 0 | L |
| 04.10.2026 | Treasure Beach - Humble Lions | 1 - 1 | D |
| 28.09.2026 | Waterhouse - Treasure Beach | 2 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Dunbeholden - Humble Lions | 3 - 0 | L |
| 25.10.2026 | Humble Lions - Racing United | 1 - 2 | L |
| 18.10.2026 | Tru-Juice - Humble Lions | 4 - 0 | L |
| 11.10.2026 | Humble Lions - Chapelton | 0 - 0 | D |
| 04.10.2026 | Treasure Beach - Humble Lions | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Treasure Beach и Humble Lions е насрочена за 04.10.2026 20:30 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Treasure Beach е на позиция 12 с 1 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 3:6. Записаната форма е LDL. Humble Lions е на позиция 14 с 0 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 1:12. Записаната форма е LLL.
Treasure Beach има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLWWWWDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Humble Lions има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLDLLWD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 2 директни срещи Treasure Beach има 0 победи, равенствата са 0, а Humble Lions има 2 победи. Средният общ брой голове е 1. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Treasure Beach 0 / Humble Lions 0 подкрепя Humble Lions със средна промяна 1.88 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65).
Срещата между Treasure Beach и Humble Lions завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Humble Lions с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.88 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.