Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.10.2026 | Cipolletti - Alvarado | 1 : 0 |
| 13.09.2026 | Cipolletti - Alvarado | 1 : 0 |
| 02.11.2018 | Alvarado - Cipolletti | 1 : 1 |
| 15.09.2018 | Cipolletti - Alvarado | 0 : 1 |
| 29.11.2017 | Cipolletti - Alvarado | 1 : 0 |
| 15.10.2017 | Alvarado - Cipolletti | 2 : 1 |
| 16.04.2017 | Alvarado - Cipolletti | 0 : 2 |
| 28.06.2015 | Cipolletti - Alvarado | 1 : 1 |
| 25.04.2015 | Alvarado - Cipolletti | 1 : 1 |
| 04.12.2013 | Alvarado - Cipolletti | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Alvarado - Sportivo Las Parejas | 1 - 2 | L |
| 25.10.2026 | Sportivo Las Parejas - Alvarado | 0 - 1 | W |
| 18.10.2026 | Alvarado - Cipolletti | 0 - 0 | D |
| 11.10.2026 | Cipolletti - Alvarado | 1 - 0 | L |
| 04.10.2026 | Alvarado - Defensores de Belgrano VR | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 25.10.2026 | San Martin Formosa - Cipolletti | 0 - 2 | W |
| 18.10.2026 | Alvarado - Cipolletti | 0 - 0 | D |
| 11.10.2026 | Cipolletti - Alvarado | 1 - 0 | W |
| 04.10.2026 | Cipolletti - Sol de América | 6 - 1 | W |
| 27.09.2026 | Sol de América - Cipolletti | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Alvarado и Cipolletti е насрочена за 18.10.2026 18:30 в Torneo Federal A. Посоченият стадион е Estadio José María Minella, Mar del Plata, Provincia de Buenos Aires. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Alvarado е на позиция 5 с 27 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 19:7. Записаната форма е DWLWD. Cipolletti е на позиция 12 с 25 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 19:15. Записаната форма е WDDWL.
Alvarado има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDLWWDDW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Cipolletti има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWDDLWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Alvarado има 2 победи, равенствата са 4, а Cipolletti има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.70. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 30%; Над 0.5 гола първо полувреме — 30%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.71; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 91%; над 9.5 корнера — 81%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Alvarado или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 49.49%, 30.72% и 19.80%. Разликата в моделния momentum е 29.69 пункта в полза на Alvarado. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.17%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Alvarado -1.5 / Cipolletti +1.5 подкрепя Cipolletti със средна промяна 2.10 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Alvarado като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.00 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 12.5%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 27 завършени мача (70.4% покритие). Дисциплинарният профил на Cipolletti като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 3.90 жълти, 0.40 червени и 4.30 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 80.0%, 60.0% и 40.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 30.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 27 завършени мача (66.7% покритие).
Срещата между Alvarado и Cipolletti завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.7 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.71. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 91%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 81%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Alvarado като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.75 жълти, 0 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Alvarado получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Cipolletti като гост беше изчислен от 10 мача със средно 3.9 жълти, 0.4 червени и 4.3 общо картона на мач. В този двубой Cipolletti получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 80%, 5+ в 40%, а червен картон в 30% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Cipolletti с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 2.1 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.