Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 27.09.2026 | Union Comercio - Molinos El Pirata | 2 : 0 |
| 17.08.2026 | Molinos El Pirata - Union Comercio | 1 : 2 |
| 03.05.2026 | Union Comercio - Molinos El Pirata | 1 : 2 |
| 24.07.2022 | Union Comercio - Molinos El Pirata | 4 : 1 |
| 23.04.2022 | Molinos El Pirata - Union Comercio | 0 : 2 |
| 10.08.2021 | Union Comercio - Molinos El Pirata | 4 : 2 |
| 26.05.2021 | Molinos El Pirata - Union Comercio | 0 : 3 |
| 18.12.2020 | Union Comercio - Molinos El Pirata | 0 : 1 |
| 17.08.2019 | Molinos El Pirata - Union Comercio | 0 : 2 |
| 04.03.2019 | Union Comercio - Molinos El Pirata | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Ayacucho FC - Molinos El Pirata | 3 - 2 | L |
| 26.10.2026 | Molinos El Pirata - Union Comercio | 1 - 0 | W |
| 17.10.2026 | Minas - Molinos El Pirata | 4 - 0 | L |
| 12.10.2026 | Molinos El Pirata - Minas | 1 - 0 | W |
| 06.10.2026 | Molinos El Pirata - Ayacucho FC | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Union Comercio - Minas | 3 - 3 | D |
| 26.10.2026 | Molinos El Pirata - Union Comercio | 1 - 0 | L |
| 18.10.2026 | Ayacucho FC - Union Comercio | 1 - 1 | D |
| 12.10.2026 | Union Comercio - Ayacucho FC | 5 - 0 | W |
| 06.10.2026 | Minas - Union Comercio | 4 - 1 | L |
Предстоящата среща между Molinos El Pirata и Union Comercio е насрочена за 26.10.2026 16:00 в Segunda División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Molinos El Pirata е на позиция 4 с 25 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 25:20. Записаната форма е LWWLD. Union Comercio е на позиция 1 с 32 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 5 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 19:5. Записаната форма е DWLWL.
Molinos El Pirata има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLDLDLDL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Union Comercio има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWLWDDWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Molinos El Pirata има 2 победи, равенствата са 0, а Union Comercio има 8 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Molinos El Pirata като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 42.9%, 42.9% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 13 от 18 завършени мача (72.2% покритие). Дисциплинарният профил на Union Comercio като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.13 червени и 2.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 62.5%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 13 от 19 завършени мача (68.4% покритие).
Срещата между Molinos El Pirata и Union Comercio завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.9 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Molinos El Pirata като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. В този двубой Molinos El Pirata получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.29 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Union Comercio като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.75 жълти, 0.13 червени и 2.88 общо картона на мач. В този двубой Union Comercio получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.12 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 62.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.