Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.07.2026 | Cerrito - Miramar | 1 : 0 |
| 04.11.2023 | Cerrito - Miramar | 1 : 6 |
| 18.06.2023 | Miramar - Cerrito | 2 : 2 |
| 02.04.2023 | Cerrito - Miramar | 2 : 2 |
| 18.08.2018 | Cerrito - Miramar | 1 : 1 |
| 24.03.2018 | Miramar - Cerrito | 1 : 1 |
| 13.09.2017 | Cerrito - Miramar | 1 : 0 |
| 29.04.2017 | Miramar - Cerrito | 3 : 0 |
| 02.12.2016 | Miramar - Cerrito | 0 : 0 |
| 07.03.2015 | Cerrito - Miramar | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Miramar - Plaza Colonia | 1 - 1 | D |
| 31.10.2026 | Miramar - Wellington Olympic | 0 - 2 | L |
| 25.10.2026 | La Luz - Miramar | 3 - 0 | L |
| 25.10.2026 | Eastern Suburbs - Miramar | 1 - 4 | W |
| 17.10.2026 | Miramar - Cerrito | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Fenix - Cerrito | 1 - 1 | D |
| 25.10.2026 | Cerrito - Rentistas | 2 - 2 | D |
| 17.10.2026 | Miramar - Cerrito | 1 - 0 | L |
| 10.10.2026 | Cerrito - Tacuarembo | 2 - 1 | W |
| 07.10.2026 | Cerrito - Wanderers | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Miramar и Cerrito е насрочена за 17.10.2026 23:00 в Segunda División. Посоченият стадион е Parque Palermo, Montevideo. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Miramar е на позиция 12 с 26 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 8 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 24:27. Записаната форма е DWLWW. Cerrito е на позиция 7 с 32 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 8 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 29:25. Записаната форма е WWLDD.
Miramar има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWWLDWWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Cerrito има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWDDWLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Miramar има 2 победи, равенствата са 6, а Cerrito има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Miramar 0 / Cerrito 0 подкрепя Miramar със средна промяна 2.31 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Cerrito като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.50 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 28 завършени мача (17.9% покритие).
Срещата между Miramar и Cerrito завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.4 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Miramar с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.31 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.