📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W L W
1
🏟 Estadio Jardines del Hipódromo , Montevideo
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
47%
53%
6
Общо удари
7
4
Точни удари
2
2
Неточни удари
5
5
Корнери
6
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

1
3
2
🟢 Danubio 🟡 Равенства Central Espanol 🔴
Дата Мач Резултат
15.10.2026 Central Espanol - Danubio 0 : 6
12.04.2026 Central Espanol - Danubio 2 : 2
15.09.2021 Danubio - Central Espanol 1 : 1
02.06.2021 Central Espanol - Danubio 0 : 0
04.05.2013 Danubio - Central Espanol 0 : 2
10.11.2012 Central Espanol - Danubio 1 : 0

🗓 Последни мачове: Danubio

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Danubio - Club Nacional 1 - 2 L
29.10.2026 Wanderers Durazno - Danubio 0 - 3 W
24.10.2026 Deportivo Maldonado - Danubio 2 - 1 L
18.10.2026 Danubio - Central Espanol 1 - 0 W
15.10.2026 Central Espanol - Danubio 0 - 6 W

📆 Последни мачове: Central Espanol

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Cerro - Central Espanol 1 - 2 W
24.10.2026 Central Espanol - Albion FC 1 - 3 L
18.10.2026 Danubio - Central Espanol 1 - 0 L
15.10.2026 Central Espanol - Danubio 0 - 6 L
11.10.2026 Central Espanol - Club Nacional 0 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Danubio и Central Espanol е насрочена за 18.10.2026 18:00 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio Jardines del Hipódromo, Montevideo. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Danubio е на позиция 13 с 7 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 4:11. Записаната форма е LWLDD. Central Espanol е на позиция 16 с 5 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 5:17. Записаната форма е LLLLD.

Последни резултати

Danubio има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLDDDLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Central Espanol има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLDDWDW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Danubio има 1 победи, равенствата са 3, а Central Espanol има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Danubio 0 / Central Espanol 0 подкрепя Central Espanol със средна промяна 1.15 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Danubio като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 42.9%, 28.6% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 32 завършени мача (50.0% покритие). Дисциплинарният профил на Central Espanol като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.33 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 50.0%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 18 от 32 завършени мача (56.3% покритие).

Генериран: 2026-10-18 17:03:22 · Заключен: 2026-10-18 19:40:32

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Danubio и Central Espanol завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Danubio като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Danubio получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Central Espanol като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.5 жълти, 0.33 червени и 2.83 общо картона на мач. В този двубой Central Espanol получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.17 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Central Espanol с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.15 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-18 22:31:40
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.