Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 23.12.2022 | Robur Siena - Ancona | 0 : 0 |
| 05.09.2022 | Ancona - Robur Siena | 1 : 1 |
| 09.04.2022 | Robur Siena - Ancona | 1 : 1 |
| 05.12.2021 | Ancona - Robur Siena | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Ghivizzano Borgo Mozzano - Robur Siena | 0 - 4 | W |
| 28.10.2026 | Robur Siena - Ancona | 2 - 2 | D |
| 25.10.2026 | Robur Siena - Rondinella | 1 - 0 | W |
| 18.10.2026 | Ternana - Robur Siena | 2 - 1 | L |
| 11.10.2026 | Progresso - Robur Siena | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Ancona - Atletico Ascoli | 1 - 0 | W |
| 28.10.2026 | Robur Siena - Ancona | 2 - 2 | D |
| 25.10.2026 | Vigor Senigallia - Ancona | 0 - 5 | W |
| 18.10.2026 | Ancona - Fossombrone | 2 - 3 | L |
| 11.10.2026 | Real Giulianova - Ancona | 0 - 2 | W |
Предстоящата среща между Robur Siena и Ancona е насрочена за 28.10.2026 17:00 в Coppa Italia Serie D. Посоченият стадион е Stadio del Conero, Ancona. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Robur Siena има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWWLWLWD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Ancona има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDWDDWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 4 директни срещи Robur Siena има 0 победи, равенствата са 3, а Ancona има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.25. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Срещата между Robur Siena и Ancona завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 2.25 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.