📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
1

🔁 Директни срещи

2
2
6
🟢 Sloboda Tuzla 🟡 Равенства Zeljeznicar Sarajevo 🔴
Дата Мач Резултат
01.08.2026 Zeljeznicar Sarajevo - Sloboda Tuzla 0 : 3
29.10.2025 Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo 0 : 2
04.05.2025 Zeljeznicar Sarajevo - Sloboda Tuzla 3 : 2
30.11.2024 Zeljeznicar Sarajevo - Sloboda Tuzla 3 : 0
24.08.2024 Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo 0 : 1
28.09.2023 Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo 1 : 0
28.05.2023 Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo 1 : 2
04.03.2023 Zeljeznicar Sarajevo - Sloboda Tuzla 1 : 0
10.09.2022 Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo 1 : 1
29.05.2022 Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo 1 : 1

🗓 Последни мачове: Sloboda Tuzla

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Bratstvo Gračanica - Sloboda Tuzla 1 - 2 W
27.10.2026 Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo 0 - 1 L
24.10.2026 Sloboda Tuzla - Stupčanica Olovo 1 - 0 W
17.10.2026 Jedinstvo Bihać - Sloboda Tuzla 0 - 0 D
10.10.2026 Sloboda Tuzla - Travnik 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Zeljeznicar Sarajevo

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Zeljeznicar Sarajevo - Zrinjski 0 - 4 L
27.10.2026 Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo 0 - 1 W
24.10.2026 FK Sarajevo - Zeljeznicar Sarajevo 2 - 0 L
17.10.2026 BSK Banja Luka - Zeljeznicar Sarajevo 1 - 1 D
11.10.2026 Radnik Bijeljina - Zeljeznicar Sarajevo 3 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Sloboda Tuzla и Zeljeznicar Sarajevo е насрочена за 27.10.2026 19:30 в Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Sloboda Tuzla има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWWDWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Zeljeznicar Sarajevo има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDDWWLDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Sloboda Tuzla има 2 победи, равенствата са 2, а Zeljeznicar Sarajevo има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.30. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или Zeljeznicar Sarajevo (X2) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 19.10%, 24.19% и 56.71%. Разликата в моделния momentum е 37.60 пункта в полза на Zeljeznicar Sarajevo. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.39%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Sloboda Tuzla 0 / Zeljeznicar Sarajevo 0 подкрепя Sloboda Tuzla със средна промяна 1.12 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 4 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.22, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.50% при 644 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Генериран: 2026-10-27 11:00:04 · Заключен: 2026-10-27 20:10:48

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Sloboda Tuzla и Zeljeznicar Sarajevo завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sloboda Tuzla с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.12 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.22. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-27 22:26:33
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.