📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?
5
Жълти картони
0
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
2
1
🟢 Maringá 🟡 Равенства Ferroviária 🔴
Дата Мач Резултат
17.10.2026 Maringá - Ferroviária 1 : 1
04.04.2026 Maringá - Ferroviária 3 : 2
15.07.2023 Ferroviária - Maringá 1 : 2
13.05.2023 Maringá - Ferroviária 0 : 0
25.05.2019 Ferroviária - Maringá 0 : 1
18.05.2019 Maringá - Ferroviária 0 : 2

🗓 Последни мачове: Maringá

Дата Мач Резултат Изх.
24.10.2026 Ferroviária - Maringá 1 - 2 W
17.10.2026 Maringá - Ferroviária 1 - 1 D
10.10.2026 Maringá - Floresta 2 - 0 W
03.10.2026 Santa Cruz - Maringá 1 - 1 D
26.09.2026 Botafogo PB - Maringá 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Ferroviária

Дата Мач Резултат Изх.
24.10.2026 Ferroviária - Maringá 1 - 2 L
17.10.2026 Maringá - Ferroviária 1 - 1 D
11.10.2026 Ferroviária - Inter De Limeira 2 - 0 W
03.10.2026 Paysandu - Ferroviária 1 - 0 L
27.09.2026 Brusque - Ferroviária 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Maringá и Ferroviária е насрочена за 17.10.2026 20:00 в Serie C. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Maringá има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWLWWWDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Ferroviária има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWWDWLWD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Maringá има 3 победи, равенствата са 1, а Ferroviária има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Двата отбора да отбележат — 30%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.57; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Ferroviária чрез Away +0.75. По-новото нормализирано движение за двойката Maringá -0.75 / Ferroviária +0.75 подкрепя Ferroviária със средна промяна 10.90 процентни пункта при 3 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Maringá като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.22 жълти, 0.33 червени и 2.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 33.3%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 19 от 25 завършени мача (76.0% покритие). Дисциплинарният профил на Ferroviária като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.33 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 88.9%, 44.4% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 19 от 25 завършени мача (76.0% покритие).

Генериран: 2026-10-17 18:03:21 · Заключен: 2026-10-17 22:04:39

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Maringá и Ferroviária завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 2.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Maringá като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.22 жълти, 0.33 червени и 2.56 общо картона на мач. В този двубой Maringá получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.44 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ferroviária като гост беше изчислен от 9 мача със средно 3.33 жълти, 0.33 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой Ferroviária получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 88.9%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-18 00:31:41
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.