📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
2
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

1
0
0
🟢 Loznica 🟡 Равенства Cukaricki 🔴
Дата Мач Резултат
27.10.2021 Loznica - Cukaricki 1 : 0

🗓 Последни мачове: Loznica

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Naftagas - Loznica 1 - 0 L
28.10.2026 Loznica - Cukaricki 1 - 2 L
24.10.2026 Loznica - OFK Vršac 1 - 1 D
18.10.2026 FK Vozdovac - Loznica 1 - 1 D
12.10.2026 Loznica - Semendrija 1924 1 - 0 W

📆 Последни мачове: Cukaricki

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 IMT Novi Beograd - Cukaricki 0 - 0 D
28.10.2026 Loznica - Cukaricki 1 - 2 W
24.10.2026 FK Partizan - Cukaricki 0 - 2 W
17.10.2026 Cukaricki - Zemun 3 - 0 W
10.10.2026 Cukaricki - Macva 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Loznica и Cukaricki е насрочена за 28.10.2026 15:30 в Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Loznica има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWLWWDLDW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Cukaricki има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLDLLLWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Loznica има 1 победи, равенствата са 0, а Cukaricki има 0 победи. Средният общ брой голове е 1. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Loznica -0.25 / Cukaricki +0.25 подкрепя Loznica със средна промяна 1.12 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65).

Генериран: 2026-10-28 11:00:07 · Заключен: 2026-10-28 16:10:47

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Loznica и Cukaricki завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Loznica с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.12 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-28 18:25:36
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.