📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
0
🏟 Cappielow Park , Greenock
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

2
0
0
🟢 Morton 🟡 Равенства Kelty Hearts 🔴
Дата Мач Резултат
14.10.2023 Morton - Kelty Hearts 4 : 1
15.07.2023 Kelty Hearts - Morton 1 : 3

🗓 Последни мачове: Morton

Дата Мач Резултат Изх.
03.11.2026 Morton - Kelty Hearts 0 - 1 L
31.10.2026 Partick - Morton 2 - 3 W
24.10.2026 Morton - Ayr Utd 0 - 0 D
17.10.2026 Morton - Queen's Park 2 - 0 W
10.10.2026 Arbroath - Morton 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Kelty Hearts

Дата Мач Резултат Изх.
03.11.2026 Morton - Kelty Hearts 0 - 1 W
31.10.2026 Kelty Hearts - Elgin City 0 - 1 L
24.10.2026 Edinburgh City - Kelty Hearts 4 - 1 L
17.10.2026 Kelty Hearts - Forfar Athletic 2 - 1 W
13.10.2026 East Kilbride - Kelty Hearts 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Morton и Kelty Hearts е насрочена за 03.11.2026 19:45 в Challenge Cup. Посоченият стадион е Cappielow Park, Greenock. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Morton има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLLLLLDL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Kelty Hearts има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLLWWLLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Morton има 2 победи, равенствата са 0, а Kelty Hearts има 0 победи. Средният общ брой голове е 4.50. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Morton с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 61.58%, 22.89% и 15.53%. Разликата в моделния momentum е 46.05 пункта в полза на Morton. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.45 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.71%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Morton 0 / Kelty Hearts 0 подкрепя Kelty Hearts със средна промяна 6.36 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02). Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 83/100, успеваемост на групата 83.32% при 1613 наблюдения).

Генериран: 2026-11-02 22:00:05 · Заключен: 2026-11-03 20:25:39

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Morton и Kelty Hearts завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kelty Hearts с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 6.36 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-11-03 22:40:54
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.