Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.10.2026 | Boca Unidos - Gimnasia Chivilcoy | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Gimnasia Chivilcoy - Boca Unidos | 3 - 0 | L |
| 25.10.2026 | Boca Unidos - Gimnasia Chivilcoy | 0 - 0 | D |
| 17.10.2026 | Bartolomé Mitre - Boca Unidos | 0 - 1 | W |
| 11.10.2026 | Boca Unidos - Bartolomé Mitre | 1 - 0 | W |
| 19.09.2026 | Boca Unidos - Defensores de Vilelas | 3 - 3 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Gimnasia Chivilcoy - Boca Unidos | 3 - 0 | W |
| 25.10.2026 | Boca Unidos - Gimnasia Chivilcoy | 0 - 0 | D |
| 17.10.2026 | Gimnasia Chivilcoy - Defensores de Vilelas | 3 - 3 | D |
| 10.10.2026 | Defensores de Vilelas - Gimnasia Chivilcoy | 1 - 1 | D |
| 04.10.2026 | Gimnasia Chivilcoy - Olimpo Bahia Blanca | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между Boca Unidos и Gimnasia Chivilcoy е насрочена за 25.10.2026 19:00 в Torneo Federal A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Boca Unidos е на позиция 29 с 18 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 19:25. Записаната форма е LLWLW. Gimnasia Chivilcoy е на позиция 6 с 27 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 17:12. Записаната форма е DDWLW.
Boca Unidos има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLWDWWDW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Gimnasia Chivilcoy има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLDWWWWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.92; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.46, оценка 88/100, успеваемост на коефициентната група 87.50% при 8 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Boca Unidos като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.11 жълти, 0.22 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 77.8%, 44.4%, 22.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 18 от 26 завършени мача (69.2% покритие). Дисциплинарният профил на Gimnasia Chivilcoy като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.10 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 70.0%, 30.0%, 30.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 30 завършени мача (63.3% покритие).
Срещата между Boca Unidos и Gimnasia Chivilcoy завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 4 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.92. В мача бяха отчетени общо 4 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Boca Unidos като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.11 жълти, 0.22 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Boca Unidos получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 22.2% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gimnasia Chivilcoy като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.4 жълти, 0.1 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Gimnasia Chivilcoy получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 20%, а червен картон в 10% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.46. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.