📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W D D W
1
🏟 Stade Mohamed V , Casablanca
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
67%
33%
11
Общо удари
3
4
Точни удари
2
7
Неточни удари
1
4
Корнери
2
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

6
3
1
🟢 Wydad AC 🟡 Равенства Moghreb Tetouan 🔴
Дата Мач Резултат
05.04.2025 Moghreb Tetouan - Wydad AC 1 : 0
04.01.2025 Moghreb Tetouan - Wydad AC 1 : 2
14.09.2024 Wydad AC - Moghreb Tetouan 1 : 0
14.06.2024 Wydad AC - Moghreb Tetouan 1 : 0
07.01.2024 Moghreb Tetouan - Wydad AC 0 : 0
29.05.2023 Wydad AC - Moghreb Tetouan 2 : 0
10.02.2023 Moghreb Tetouan - Wydad AC 0 : 0
08.01.2023 Moghreb Tetouan - Wydad AC 0 : 3
01.08.2021 Wydad AC - Moghreb Tetouan 2 : 2
30.06.2021 Wydad AC - Moghreb Tetouan 4 : 2

🗓 Последни мачове: Wydad AC

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Wydad AC - Moghreb Tetouan 1 - 0 W
24.10.2026 UTS Rabat - Wydad AC 0 - 1 W
18.10.2026 Wydad AC - Amal Tiznit 1 - 1 D
11.10.2026 Wydad AC - CODM Meknès 0 - 0 D
03.10.2026 Difaa EL Jadida - Wydad AC 0 - 2 W

📆 Последни мачове: Moghreb Tetouan

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Wydad AC - Moghreb Tetouan 1 - 0 L
24.10.2026 Moghreb Tetouan - Widad Témara 0 - 3 L
17.10.2026 Difaa EL Jadida - Moghreb Tetouan 4 - 1 L
09.10.2026 Moghreb Tetouan - FUS Rabat 0 - 0 D
02.10.2026 Ittihad Tanger - Moghreb Tetouan 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Wydad AC и Moghreb Tetouan е насрочена за 31.10.2026 18:00 в Botola Pro. Посоченият стадион е Stade Mohamed V, Casablanca. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Wydad AC е на позиция 5 с 8 точки след 5 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 2 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 5:4. Записаната форма е WDDWL. Moghreb Tetouan е на позиция 15 с 3 точки след 5 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 3 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 2:8. Записаната форма е LLDDD.

Последни резултати

Wydad AC има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWLLLLLL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Moghreb Tetouan има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDDWWWDD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Wydad AC има 6 победи, равенствата са 3, а Moghreb Tetouan има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 98%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Wydad AC с увереност 66%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 66.09%, 21.92% и 11.98%. Разликата в моделния momentum е 54.11 пункта в полза на Wydad AC. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.36 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.11%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Wydad AC 0 / Moghreb Tetouan 0 подкрепя Moghreb Tetouan със средна промяна 1.34 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Wydad AC като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Moghreb Tetouan като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие).

Генериран: 2026-10-31 17:03:42 · Заключен: 2026-10-31 19:04:35

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Wydad AC и Moghreb Tetouan завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.1 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.3. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 98%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Wydad AC като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Wydad AC получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Moghreb Tetouan като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Moghreb Tetouan получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Moghreb Tetouan с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.34 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 21:32:58
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.