Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.07.2026 | Danubio - Club Nacional | 0 : 0 |
| 25.04.2026 | Club Nacional - Danubio | 1 : 2 |
| 12.10.2025 | Danubio - Club Nacional | 0 : 0 |
| 29.06.2025 | Club Nacional - Danubio | 3 : 2 |
| 13.04.2025 | Club Nacional - Danubio | 2 : 0 |
| 28.11.2024 | Danubio - Club Nacional | 0 : 0 |
| 13.07.2024 | Danubio - Club Nacional | 0 : 6 |
| 25.05.2024 | Club Nacional - Danubio | 1 : 0 |
| 16.11.2023 | Club Nacional - Danubio | 1 : 3 |
| 09.04.2023 | Danubio - Club Nacional | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Danubio - Club Nacional | 1 - 2 | L |
| 29.10.2026 | Wanderers Durazno - Danubio | 0 - 3 | W |
| 24.10.2026 | Deportivo Maldonado - Danubio | 2 - 1 | L |
| 18.10.2026 | Danubio - Central Espanol | 1 - 0 | W |
| 15.10.2026 | Central Espanol - Danubio | 0 - 6 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | Ferro Carril - Club Nacional | 1 - 2 | W |
| 01.11.2026 | Danubio - Club Nacional | 1 - 2 | W |
| 25.10.2026 | Club Nacional - Liverpool Montevideo | 0 - 1 | L |
| 19.10.2026 | Club Nacional - Deportivo Maldonado | 3 - 2 | W |
| 15.10.2026 | Club Nacional - Rentistas | 3 - 0 | W |
Предстоящата среща между Danubio и Club Nacional е насрочена за 01.11.2026 19:30 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio Jardines del Hipódromo, Montevideo. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Danubio е на позиция 13 с 10 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 6:13. Записаната форма е LWLWL. Club Nacional е на позиция 3 с 23 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 17:12. Записаната форма е LWWWW.
Danubio има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLWLDDD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Club Nacional има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWWWWDD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Danubio има 2 победи, равенствата са 4, а Club Nacional има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Danubio -0.25 / Club Nacional +0.25 подкрепя Club Nacional със средна промяна 6.20 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Danubio като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.88 жълти, 0.00 червени и 2.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 37.5%, 25.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 34 завършени мача (52.9% покритие). Дисциплинарният профил на Club Nacional като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.00 червени и 2.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 42.9%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 34 завършени мача (50.0% покритие).
Срещата между Danubio и Club Nacional завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.5. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Danubio като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.88 жълти, 0 червени и 2.88 общо картона на мач. В този двубой Danubio получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.12 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 25%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Club Nacional като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.57 жълти, 0 червени и 2.57 общо картона на мач. В този двубой Club Nacional получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.43 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Club Nacional с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 6.2 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.