Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 29.10.2026 | Ulaanbaatar - Deren | 1 : 0 |
| 17.09.2026 | Deren - Ulaanbaatar | 0 : 0 |
| 06.07.2026 | Ulaanbaatar - Deren | 2 : 3 |
| 27.06.2026 | Deren - Ulaanbaatar | 0 : 2 |
| 23.05.2026 | Ulaanbaatar - Deren | 2 : 0 |
| 26.10.2025 | Deren - Ulaanbaatar | 1 : 1 |
| 20.07.2025 | Deren - Ulaanbaatar | 0 : 1 |
| 11.06.2025 | Ulaanbaatar - Deren | 4 : 1 |
| 04.05.2025 | Ulaanbaatar - Deren | - |
| 09.03.2025 | Deren - Ulaanbaatar | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Hunters - Ulaanbaatar | 1 - 9 | W |
| 29.10.2026 | Ulaanbaatar - Deren | 1 - 0 | W |
| 25.10.2026 | Central Stallions - Ulaanbaatar | 0 - 1 | W |
| 18.10.2026 | Ulaanbaatar - Central Stallions | 2 - 0 | W |
| 14.10.2026 | Ulaanbaatar - Khovd Western | 8 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Central Stallions - Deren | 3 - 3 | D |
| 29.10.2026 | Ulaanbaatar - Deren | 1 - 0 | L |
| 25.10.2026 | Deren - Hunters | 2 - 0 | W |
| 14.10.2026 | Deren - Erchim | 5 - 0 | W |
| 11.10.2026 | Central Stallions - Deren | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между Ulaanbaatar и Deren е насрочена за 29.10.2026 08:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Ulaanbaatar е на позиция 1 с 25 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 40:4. Записаната форма е WWWWW. Deren е на позиция 3 с 20 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 28:9. Записаната форма е WWLDW.
Ulaanbaatar има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWWWDL. Средните стойности са 4.10 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Deren има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDWWWDWW. Средните стойности са 3.10 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи Ulaanbaatar има 5 победи, равенствата са 3, а Deren има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Ulaanbaatar -1 / Deren +1 подкрепя Ulaanbaatar със средна промяна 7.13 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.85). Combo (BTTS Yes + Over 2.5) — Yes (коефициент 1.22, оценка 72/100, успеваемост на коефициентната група 72.16% при 97 наблюдения).
Срещата между Ulaanbaatar и Deren завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.7 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Ulaanbaatar с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 7.13 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.85. Реалният изход по пазара е четен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора + над 2.5 гола при коефициент 1.22. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол + под 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.