📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
0
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
2

🔁 Директни срещи

6
1
3
🟢 New Mexico United 🟡 Равенства Phoenix Rising 🔴
Дата Мач Резултат
04.10.2026 New Mexico United - Phoenix Rising 2 : 1
07.06.2026 New Mexico United - Phoenix Rising 4 : 0
12.04.2026 Phoenix Rising - New Mexico United 3 : 0
05.10.2025 Phoenix Rising - New Mexico United 0 : 1
01.06.2025 Phoenix Rising - New Mexico United 3 : 3
11.05.2025 New Mexico United - Phoenix Rising 1 : 2
04.11.2024 New Mexico United - Phoenix Rising 2 : 1
10.10.2024 New Mexico United - Phoenix Rising 1 : 2
31.03.2024 Phoenix Rising - New Mexico United 0 : 1
08.10.2023 Phoenix Rising - New Mexico United 1 : 2

🗓 Последни мачове: New Mexico United

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 New Mexico United - Phoenix Rising 2 - 0 W
25.10.2026 El Paso Locomotive - New Mexico United 0 - 1 W
18.10.2026 San Antonio - New Mexico United 1 - 0 L
11.10.2026 New Mexico United - Monterey Bay 3 - 1 W
04.10.2026 New Mexico United - Phoenix Rising 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Phoenix Rising

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 New Mexico United - Phoenix Rising 2 - 0 L
25.10.2026 Phoenix Rising - Lexington 3 - 3 D
18.10.2026 Orange County SC - Phoenix Rising 1 - 3 W
11.10.2026 Phoenix Rising - Las Vegas Lights 3 - 2 W
04.10.2026 New Mexico United - Phoenix Rising 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между New Mexico United и Phoenix Rising е насрочена за 01.11.2026 23:00 в USL Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

New Mexico United е на позиция 1 с 52 точки след 30 мача. Сезонният баланс е 15 победи, 7 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 45:34. Записаната форма е WLWWL. Phoenix Rising е на позиция 8 с 40 точки след 30 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 10 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 45:46. Записаната форма е DWWLL.

Последни резултати

New Mexico United има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLLDDDW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Phoenix Rising има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLLLWDWD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи New Mexico United има 6 победи, равенствата са 1, а Phoenix Rising има 3 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка New Mexico United 0 / Phoenix Rising 0 подкрепя Phoenix Rising със средна промяна 2.25 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 15 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на New Mexico United като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 3.45 жълти, 0.00 червени и 3.45 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 81.8%, 72.7%, 27.3% и 27.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 30 завършени мача (73.3% покритие). Дисциплинарният профил на Phoenix Rising като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.56 жълти, 0.11 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 44.4%, 22.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 20 от 30 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-11-01 17:02:03 · Заключен: 2026-11-01 23:40:53

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между New Mexico United и Phoenix Rising завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на New Mexico United като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 3.45 жълти, 0 червени и 3.45 общо картона на мач. В този двубой New Mexico United получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.45 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 72.7%, 5+ в 27.3%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Phoenix Rising като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.56 жълти, 0.11 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Phoenix Rising получи 4 жълти и 2 червени картона, или 6 общо. Това е с 3.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Phoenix Rising с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.25 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-11-02 05:01:55
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.