📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟 Estadio Sierra Nevada , Santa Marta
✔ Краен резултат
1
W W D D D
4
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

6
3
1
🟢 Union Magdalena 🟡 Равенства Envigado 🔴
Дата Мач Резултат
01.09.2026 Envigado - Union Magdalena 0 : 1
09.04.2026 Union Magdalena - Envigado 4 : 2
17.10.2025 Union Magdalena - Envigado 3 : 1
26.04.2025 Envigado - Union Magdalena 2 : 1
31.07.2023 Envigado - Union Magdalena 0 : 0
06.02.2023 Union Magdalena - Envigado 1 : 1
06.08.2022 Envigado - Union Magdalena 1 : 2
11.02.2022 Union Magdalena - Envigado 2 : 1
13.10.2019 Union Magdalena - Envigado 1 : 0
21.04.2019 Envigado - Union Magdalena 1 : 1

🗓 Последни мачове: Union Magdalena

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Union Magdalena - Envigado 1 - 1 D
29.10.2026 Popayan - Union Magdalena 1 - 1 D
24.10.2026 Union Magdalena - Depor FC 1 - 0 W
19.10.2026 Internacional Palmira - Union Magdalena 0 - 1 W
15.10.2026 Union Magdalena - Ind. Yumbo 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Envigado

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Union Magdalena - Envigado 1 - 1 D
29.10.2026 Envigado - Ind. Yumbo 2 - 0 W
24.10.2026 Patriotas - Envigado 0 - 2 W
18.10.2026 Envigado - Barranquilla 1 - 0 W
15.10.2026 Envigado - Real Santander 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Union Magdalena и Envigado е насрочена за 02.11.2026 23:10 в Primera B. Посоченият стадион е Estadio Sierra Nevada, Santa Marta. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Union Magdalena е на позиция 8 с 20 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 15:15. Записаната форма е WWDDD. Envigado е на позиция 7 с 20 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 8 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 17:13. Записаната форма е WWDDD.

Последни резултати

Union Magdalena има 4 победи, 6 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWDDDWDDW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Envigado има 4 победи, 6 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDDDDWDD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Union Magdalena има 6 победи, равенствата са 3, а Envigado има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 96%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Union Magdalena като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.56 жълти, 0.00 червени и 1.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 22.2%, 22.2%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 37 завършени мача (54.1% покритие). Дисциплинарният профил на Envigado като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.82 жълти, 0.18 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 81.8%, 54.5%, 45.5% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 18.2%. Данните за сезона са налични за 24 от 39 завършени мача (61.5% покритие).

Генериран: 2026-11-02 12:00:05 · Заключен: 2026-11-02 23:50:49

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Union Magdalena и Envigado завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Union Magdalena като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.56 жълти, 0 червени и 1.56 общо картона на мач. В този двубой Union Magdalena получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.44 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Envigado като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.82 жълти, 0.18 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Envigado получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 54.5%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 18.2% от мачовете.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-11-03 02:30:56
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.